לקוחות ממליצים

דסי שהם הינה מאמנת אישית מבריקה ובעלת תבונת לב נדירה. עברנו יחד תהליך עמוק שכתוצאה ממנו חלו שינויים מהותיים במישורים שונים של חיי. הארת הדרך והצפת שאלות מאתגרות על ידי דסי, פתחו עבורי אפשרויות ונתיבים חדשים שבזכותם אני מאושרת היום יותר מאי פעם בעבר.

ח.ש.

העבודה עם דסי אפשרה לי להיות במקום בחיי שבו אני עושה את הדברים שתמיד חלמתי לעשות. בתוך תהליך האימון התמודדתי עם הפחדים שלי לצאת לדרך ועם מכשולים חבויים שלא הייתי מודע להם. הקמתי עסק משל עצמי אחרי שנים של להיות שכיר; ולא סתם שהקמתי עסק, הקמתי עסק כזה שבו אני מגשים את כל חלומותיי ועושה זאת בדרך שאני אוהב ללכת בה. זה לא שהכל הולך חלק, החיים ממשיכים להיות החיים. מה שבטוח הוא שהדרך הפכה לנעימה יותר ושיש לי מקום שבו אני יודע שאוכל להתמודד עם כל הקשיים החיצוניים והפנימיים. תהליך האימון שדסי מייצרת הוא תהליך ההתפתחות האישי המדוייק והאמיתי ביותר שנתקלתי בו עד כה. התנסיתי בעשור וקצת האחרונים בכמה שיטות של התפתחות אישית, כל אחת מהן הייתה טובה ותרמה את שלה; אצל דסי אני מרגיש שהדברים הם מדוייקים ברמה אחרת ממה שנתקלתי עד כה. שיחת אימון עם דסי מרגישה, ברמת האווירה, כמו שיחה עם החבר הכי טוב שלך מצד אחד; ומצד אחר, התובנות והתוצאות שמגיעות מתוכן הן ברמה שכמותה לא נתקלתי.

א.ר.

דסי היקרה, אני כותב כדי להביע תודה והוקרה על תוצאות בלתי רגילות בתחומים השונים של חיי שהשגתי בעזרת ותוך כדי האימון האישי שקיבלתי ממך. עזרת לי להביא בהירות, סדר ואופטימיות למקומות בחיים שהיו עבורי מקור לאי ודאות וללבטים ועשית זאת ביד בוטחת, בלב מבין ובטוב שכל, ועל כך אני מודה מעומק לב.

בברכה, נ.ש.

לדסי המאמנת היקרה! עברנו יחד כברת דרך ארוכה, התחלנו את האימון כשהייתי בעיצומו של תהליך התפתחות וצמיחה אישית ורוחנית, מנגד את זו שזיהית תוך כדי התהליך שישנם עדיין עכבות של בטחון עצמי נמוך, וביקורת עצמית ושיפוטיות גדולה. ובתוך כל זאת כוונות מאוד גדולות ורצון לדרך חדשה. לא תמיד היה לי ברור לאן זה מוביל ולמה זה דווקא התרגיל אך לבסוף הכול תמיד הסתדר והתבהר. הראית לי מי אני באמת בלי לבקר ובלי לשפוט ידעת תמיד לומר את המילה הנכונה שתחבר את הכול ותשלים את התמונה. בזכות ההקשבה הנדיבה שלך אני היום אדם מאמין שאוהב את עצמו ואת חייו אדם שמעז, איש משפחה אוהב ואיש עסקים מצליח. הגישה והדרך הייחודית שלך אפשרו לי להתפתח ולחיות את מה שקודם לכן לא היה אפשרי עבורי ולהתקדם למקומות שקודם לכן לא העזתי אפילו לחשוב עליהם. רוצה לומר לך תודה ולהביע את מלוא ההערכה כלפייך את מאמנת אישית ומקצועית את אישה עוצמתית וחדה, אישה שבטוחה בעצמה ובמאומן שלה. אני מוקיר תודה על המפגש אתך על שהיית שם לצדי תמכת והאמנת וראית רק את הגדולה שבי.

המון תודה אהבה והערכה ר.ח.

דסי שוהם היתה מאמנת שלי בתקופה מאד משמעותית בחיי בה עשיתי שינוי מקצועי והתמודדתי עם היבטים שונים שמתעוררים מעצם השינוי. מבחירה ומרצון, פניתי לתחום עיסוק חדש לחלוטין מתוך שאיפה להתחדש ולהביא לידי ביטוי חלק אחר שקינן בי תקופה ארוכה. המעבר ממקצוע בו הייתי מבוססת שנים רבות, בעלת מוניטין ונסיון מקצועי להתחלה חדשה התגלה כמורכב ומאתגר. יחד עם ההתרגשות והשאיפה להתחדש הגיעו פחדים והתעוררו ספיקות לגבי דרכי החדשה. תהליך האימון עם דסי אפשר לי להתמקד במה שחשוב לי במה שמרגש אותי ובמה שמניע אותי לעשות את השינוי ובמקביל להתחבר לחוזקות, לעוגנים וליכולות שלי. דרכי החדשה החלה להתבהר לי בהדרגתיות ועימה גם ביטחון בבחירה וביכולתי לעשות את הדרך. דסי היא מאמנת עמוקה, חדת הבחנה ובעלת יכולת לראות מעבר למילים. יש לה יכולת לקלוט בבירור תמונה בהירה ולשקף אותה למתאמן. היא ישירה, אמיתית מאתגרת והיוותה עבורי רוח גבית בצומת חשובה מאד בחיי.

ענת

עברתי אימון אישי עם דסי קרוב לשנה בתקופה של שינוי משמעותי בקריירה שלי. הייתי בתחילתה של דרך חדשה ועצמאית לאחר 25 שנות קריירה כשכירה. הגעתי לדסי מבולבלת כשאני מחפשת את הדבר הגדול והמרגש הבא. התמודדתי עם סימני שאלה רבים לגבי עתידי המקצועי. בתהליך האימון עם דסי, צעד אחר צעד התבהרה לי התמונה של מה אעשה ואיך אממש זאת. דסי האמינה בי, חיזקה והעצימה אותי, ונתנה לגיטימציה לבילבול כחלק מתהליך הצמיחה ההתפתחות והשינוי בזכות תכונותיה ויכולותיה כמאמנת ישירה, חכמה, מדויקת, יודעת לשאול את השאלות הנכונות קולטת בין השורות, מדויקת ולא נופלת למלכודות ה"סיפורים" שלי. היא סייעה לי ליצור סדר בתוך חוויה של באלאגן, ליצור בהירות בתוך אי ודאות, ובסיכומו של דבר לעלות על הדרך הנכונה עבורי. היום אני עצמאית, יועצת ומובילה מספר פרויקטים במקביל, מרצה באקדמיה יוצרת נהנית ומוגשמת. לתהליך האימון שעברתי עם דסי יש חלק גדול ומשמעותי בכך. תודה רבה דסי על תהליך ומסע מרתק ואפקטיבי.

ריקי

דסי יקרה, כמה מילים להביע את הערכתי ותודתי לעבודתך ולמי שאת.. מי שאת זה אדם שאכפת לו  מבני אדם. את ראית את מי שאני באמת ולאן אני יכולה להגיע כשאני עדיין לא יכלתי לראות, לאורך הדרך נתת לי הקשבה  וערך עצמי. למדתי אצלך להיות פחות נוקשה עם עצמי וגם שלהיות קלילה זה לא אומר שאני לא רצינית. המקצועיות, השלווה והאינטואציה שלך, נתנו לי חופש בכל מפגש להיות כנה עם עצמי ולחוות את התהליך. תודה לך!

באהבה רבה, אריאלה.